• Konkursy i akcje

Konkurs plastyczny - CHOINKA ŚWIATECZNA dla klas I -III

07.12.2022 17:29
        Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły w opisie :)

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

05.10.2022 18:59
        Miesiąc październik jest szczególnym czasem, kiedy zwracamy się do Maryi odmawiając Różaniec. W związku z tym organizujemy konkurs na Najpiękniejszy Różaniec wykonany dowolną techniką, z dowolnych materiałów przez uczniów klas I –VIII.

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

12.10.2022 20:01
        Przyswajanie nowych nawyków i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Zapraszamy do udziału w akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie, np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)
        Zbiórka potrwa do 28 października.

.

Plan Lekcji i Zastępstwa

29.09.2022 18:21
        Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

Nasza nowa strona!

29.09.2022 18:21
        Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.

• Szkoła Podstawowa w Cierchach
        • Cierchy 1 26 - 080 Mniów 26 - 080 Mniów Poland
        • Administratorem jest: Szkoła Podstawowa w Cierchach (Cierchy 1, 26 - 080 Mniów, tel. 413 737 019, e-mail: spcierchy@mniow.pl). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
        • AE:PL-44117-70624-BGDIJ-26