• Opis programu

• 29.09.2022 17:56
          • Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Dzięki wsparciu finansowemu szkoła uzyskała 30 000,00 zł, dzięki któremu uczniowie naszej szkoły będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności, a co ważniejsze będą mieli stworzone warunki do rozwijania kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

• Zakupiony sprzęt

• 29.09.2022 18:17
          • W ramach dofinansowania z Laboratoriów Przyszłości, w udało nam się zakupić sprzęt z wielu różnych dziedzin.
          • Planowane zajęcia

• 29.09.2022 18:18
          • W roku szkolnym 2022/2023 planujemy wykorzystać zakupiony sprzęt między innymi do:
                1. pracy z uczniami podczas zajęć lekcyjnych: realizacja projektów uczniowskich
                2. pracy z uczniami na zajęciach pozalekcyjnych, takich jak: zajęcia z programowania, zajęcia techniczno – artystyczne, zajęcia naukowe, zajęcia drukowania 3D
               3. pracy uczniów z samorządu uczniowskiego
               4. organizacji eventów i festynów.
          • Poznajemy Klocki Lego

• 25.10.2022 16:21
          • Poznajemy nowe pomoce zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości 🙆‍♂️. Od łatwych lekcji początkowych do nieograniczonych, kreatywnych projektów — LEGO Education SPIKE rozwija umiejętności krytycznego myślenia, analizowania danych i rozwiązywania złożonych, rzeczywistych problemów u wszystkich uczniów, bez względu na ich dotychczasowy poziom wiedzy. Rozwiązanie to składa się z klocków LEGO, programowalnego elementu HUB z kilkoma portami, języka programowania oraz modułów do nauki STEAM rozwijających pewność siebie i umiejętność krytycznego myślenia. Łatwe projekty dla początkujących z serii LEGO Education SPIKE spełniają wymagania programu nauczania i można w całości wykonać je w czasie 45-minutowej lekcji, łącznie z budowaniem i programowaniem. Szkolenia dla nauczycieli, przewodniki dla początkujących i podręczniki z gotowymi planami lekcji pozwalają nauczycielom rozwijać u uczniów pewność siebie i znajomość przedmiotów STEAM, co zapewni im sukces w przyszłości.

• Szkoła Podstawowa w Cierchach
        • Cierchy 1 26 - 080 Mniów 26 - 080 Mniów Poland
        • Administratorem jest: Szkoła Podstawowa w Cierchach (Cierchy 1, 26 - 080 Mniów, tel. 413 737 019, e-mail: spcierchy@mniow.pl). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
        • AE:PL-44117-70624-BGDIJ-26